Kontakti
Moguće nas je dobiti na raznim mrežama i telefonskim brojevima

Dušica Avić
  • Programi materijala i opreme za zubne tehnike
Gsm: +38165 - 3674-734
E-mail: dusica.a@medipro.co.rs
Dragana Dr Pavlovic
  • Programi ortopedije vilica i potrošni program za ordinacije
Gsm: +38165 - 3674-735
E-mail: dragana.p@medipro.co.rs
Nikola Dr Živanović
  • Programi materijala za ordinacije i zubne tehnike
Gsm: +38165 - 3674-736
E-mail: nikola.z@medipro.co.rs
Jelena Dr Prokopijević
  • Program implantologije
Gsm: +38165 - 3674-742
E-mail: jelena.p@medipro.co.rs
Denda Jelena
  • Programi materijala za ordinacije i zubne tehnike
Gsm: +38165 - 3674-743
E-mail: jelena.d@medipro.co.rs
Željko Markovic ing.
  • Program opreme za stomatološke ordinacije i zubne tehnike
Gsm: +38165 - 3674-737
E-mail: zeljko.m@medipro.co.rs
Mirko Vujasinović
  • Program opreme za stomatološke ordinacije i zubne tehnike
Gsm: +38165 - 3674-747
E-mail: zeljko.m@medipro.co.rs
Milica Dr Savić
  • Program oralne higijene P&G
Gsm: +38165 - 3674-741
E-mail: dr.milicasavic@gmail.com
Marko Dr Knežević
  • Program oralne higijene P&G
Gsm: +38165 - 3674-740
E-mail: dr.knezevicmarko@gmail.com
Milica Dr Trninic Tomic
  • Program oralne higijene P&G
Gsm: +38163 - 242 - 383
E-mail:
Dragana Dr Nagulic
  • Program prodaje stomatoloskog materijala i ortodontskih proizvoda
Gsm: +38165-3674-751
E-mail: dragana.n@medipro.co.rs
Strahinja Dr Ilic
  • Program prodaje stomatoloskog materijala
Gsm: +38165 - 3675 - 748
E-mail: strahinja.i@medipro.co.rs
Nenad Matejic
  • Program zubotehnicke CAD-CAM opreme i materijala
Gsm: +38165 - 3674 - 752
E-mail: nenad.m@medipro.co.rs
Katarina Djordjevic
  • Dokumentarna kontrola
Gsm: +38165 - 3674 - 749
E-mail: katarina.dj@medipro.co.rs
Andja Janjić ecc.
  • Dokumentarna kontrola i računovodstvo
Gsm: +38165 - 3674-733
E-mail: andja.j@medipro.co.rs
Stevan Zeljković
  • Organizacija, planiranja, kontrola
Gsm: +38165 - 3674-731
E-mail: stevan.zeljkovic@medipro.co.rs

Medipro International d.o.o
Moguće nas je dobiti na raznim mrežama i telefonskim brojevima

Adresa: Neznanog Junaka 37, 11040 Beograd, Srbija.

Tel: +38111 - 3675-888 (Call centar sa mnogo linija)

Gsm: +38165 - 3674-730 (mobilni broj preduzeća - centrala)

Gsm: +38163 - 242-004 (mobilni broj preduzeća - centrala)

Fax: +38111 - 3674-759 (dve fax linije)

E-mail: office@medipro.co.rs

E-mail: info@medipro.co.rs